| Luly1802 a întrebat:

Heey TPU! HELP MEE! Este un baiat in clasa, la care anul trecut i-am spus ca il plac si el a raspuns la fel love struck Dupa, anul asta, ma cam ignora, cu toate ca i-am zis fata in fata DIN NOU ceea ce simt pentru el. Dar el, adica ma baga in seama, dar nu este acelasi baiat crying( Eu cred ca o place pe o fata, mai bagata in seama de alti colegi... Imi puteti da sfaturi? SINCERE, FARA CRITICI... Ofer fundawinking

5 răspunsuri:
| usuk a răspuns:

nush...nai profitat de ocazie..trenul s-a dus, u know...incearca sa aduni informatii si sai mai spui odata, cine stie?

Răspuns utilizator avertizat
| messingaround a răspuns:

Intreaba-l ce simte pentru tine. Poate nu e totul pierdut!

| anca098 a răspuns:

Tu lasa-l asa macar 1 saptamana fara sa-l bagi in-seama si te faci ca nu-l auzi, si pe urma o sa te intrebe de ce nu mai vorbesti cu el sau alta intrebare iti va pune tu sa ii raspunzi tot ce vrei tu.