| Andraşescu_Alex_2001 a întrebat:

Bună seara, TPU! Știu că pentru unii o să pară absurd ceea ce o să spun dar e serioasă treaba.
Acum 2 zile am jucat împreună cu 3 prieteni jocul Ouija. Am vazut filmul și am cunoarat o tablă. Am intrat in contact cu un spirit, ce o fi. După cateva întrebări s-a spart lampa care lumina usor camera. Întrebarea a fost dacă putem filma. Nu am mai apucat să îi mai spunem " la revedere" și am bagat tabla pe foc. De 2 zile am probleme în casa, ledurile de la baie se ard sau pușcă... nu știu ce să fac.
Nu folositi tabla Ouija!
Dacă nu crezi și ți se pare absurd nu îmi raspunde!

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

La cati posedati sunt pe aici, cu case posedate, cu duhuri si fantome pe acasa, ma gandesc serios ca o companie gen Ghost Busters ar avea incasari bune...laughing
Deci daca ai nevoie, costa 1500Ron/spiridus. Ofer si garantie.

| Andraşescu_Alex_2001 explică (pentru Holiday):

Șincer, asta aș fi spus și eu dacă era altcineva în locul meu. Dar, am mentionat că dacă nu crezi sau că este absurd nu are rost să scrii.
Muțumesc!

| Damonana a răspuns:

Pai daca ai vazut filmul dc mai intrebi? Nu ai vazut ca poti sa distrugi tabla, dar trebuie sa distrugi si spitutul? Va uitati la filme degeaba, macar fa ca acolo daca tot crezi. Am vazut si ouija 1 si 2laughing) sunt bine regizate dar nu cred in de astea, dar daca tu crezi, fa asa cum au facut aia in film ca altfel o sa ai casa bantuita mereulaughing si ps: sa nu te lasi posedathappy