| AttilaDornIsPower a întrebat:

.stie cineva cum se numeste acel program cu care faci poze direct din P.C sau ceva gen? Am vazut pe facebook la unii ca isi fac asa....si programul este online sau trebuie descarcat? :* funda pentru cel mai explicit raspuns primeste funda :* happy

Răspuns Câştigător
| RazvanNikolas1994 a răspuns:

Pai depinde ca trebuie sa ai laptop la P.C normal nu merge. Eu am asa ceva pe laptopul meu si programul se numeste Acer Crystal Eye Webcam

2 răspunsuri:
| WeAreLegion a răspuns:

Nu ai nevoie de nici un program sa faci poze cu pc-ul, faci poze cu camera web, cu pc-ul nu ai cum sa faci ca nu are camera!