| OanaXD1D a întrebat:

stiti, as vrea niste fonduri din alea misto pentru litere in word 2010. Am gasit pe net de descrcat dar imi trebuie WinRAR si al meu nu mai merge sau... nu stiu. Imi puteti spune unde as putea gasi sa download-ez din astea (fara WinRAR) si pur si simplu sa scriu ce vreau in word 2010 cu ele? Va rog! P.S: vreau sa fie horror acele fonduri. De exemplu eu iubesc fondul din Breaking Benjamin - Diary of Jane lyric video. Ala il vreau! Dar fara WinRAR!

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Toate fonturile pentru download sunt arhivate. Poti folosii 7-zip gratuit si in romana:
http://7zip.ro.malavida.com/d457-descarcare-gratuita-windows