| MihalacheAna1989 a întrebat:

Buna sunt clasa a patra si vreau sa ii fac o surpriza doamnei mele la sfarsit de an. Ce pot sa ii fac? Va rog sa imi raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| xXAlphaXx a răspuns:

Flori+parfum/set din ala cu stilou sau pix!

3 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Păi,ai putea să îi cumperi o felicitare, su chiar să îi faci tu una.Un buchețel de flori pe lîngă va fi perfect. Poți să îi ei un și parfum, femeilor le plac foarte mult parfumurile.Sau poți să îi ei o ramă din aia pentru poze, gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| IngerashulTauMykutz a răspuns:

Eu cand am fost pe clasa a patra i-am cumparat un parfum, un bibelou si un buchet de 9 trandafiri, o ciocolata...a fost multumita