| purpleicetwice a întrebat:

Buna sunt Irina si am o intrebare. Deci vacanta asta din aprilie e de cand pana cand? Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,Irina!
A fost Irina, acum ai vacanta din 1 Mai pana pe 6 mai.
Te pup!

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Vacanta din aprilie a fost saptamana trecuta, vom mai avea de Paste in perioada 1-6 mai.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Din 1 mai pana in 7 mai, cea din aprilie a fost

| Xenya a răspuns:

In aprilie nu mai este vacanta. Poate vrei sa spui zile libere in mai, si o sa fie de pe 1-7 mai

| nicoalusoby a răspuns:

Irina vacanta din aprilie a fost, acum este vacanta de pasti, avem liber de pe 1 pana pe 6 mai insa zilele de 2 si 3 mai le recuperam sambata