| AmN a întrebat:

Am si eu o curiozitate....este adevarat ca vacanta tine pana pe 21 aprilie?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! Daca mai iei o saptamana scutire de la medic.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Vacanța ține până pe 21 aprilie doar pentru cei leneși, dar normal pentru noi ține doar până pe 14 aprilie.

| zurick a răspuns:

Salut! Vacanta tine pana pe 14 aprilie.Pe 15 mergem la scoala.

| Crucified a răspuns:

Nu. tine de o saptamana.

| drogh a răspuns:

Nu,nu e adevărat. Cursurile încep pe 14 aprilie. Dacă vrei tu să mai stai o săptămână acasă, cu tot cu absenţe, atunci treaba ta. Sau, poate ai un motiv întemeiat, iar cu o cerere sau o scutire totul se rezolvă.

| Yasmin875 a răspuns:

Din pacate nu.

| yo547 a răspuns:

Nu nu este adevarat cine v-a spus?

| DaveMustaine a răspuns:

Nu