| alb01 a întrebat:

Buna,(sunt noua big grin)
as vrea sa stiu daca a mai comandat cineva de pe litera.ro.si daca da in cat timp a primit comanda?

Răspuns Câştigător
| BusinessPromoterRo a răspuns:

Buna alb01, am comandat eu o carte pentru copii "Învățăm să desenăm ". Comanda a ajuns la 5 zile dupa confirmare. Permite-mi sa te intreb, ce carte vrei sa comanzi? Cu drag.

| alb01 explică (pentru BusinessPromoterRo):

Cartea "Istoria lumii de la Big Bang până în prezent"(curierat)...am dat comanda de vineri si pana acum am primit doar un email in care, imi spuneau ca a fost inregistrata comanda.

| BusinessPromoterRo a răspuns (pentru alb01):

Salut alb01. Permite-mi sa-ti spun cum as proceda eu in acest caz. As suna! Au telefoanele pe site, iar tu ai emailul de confirmare. Suni, le spui despre ce este vorba, le dai datele din mailul de confirmare si esti pe drumul cel bun. Cu drag!

4 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Eu, nu mai ştiu, în câteva zile. Menţionez că am primit-o ruptălaughing

| alb01 explică (pentru wforweirdo):

Am primit cartea, starea cartii : f. buna