| carmyx a întrebat:

toy simp prezenta unor fantome.adica cand stau in casa trece ceva pe langa mine. nu stiu.am o teama mare in suflet.visez mereu, mie foarte frica. ajutati-ma va rog, daca nu nu vreau sa ma judecati.

Răspuns Câştigător
| Felix a răspuns:

Sa sti ca fantomele nu-s adevarate! Asta iti zic nu 100% si 1000000%. Is produse de imaginatia creierului tau, pur si simplu:p

3 răspunsuri:
| tazamen a răspuns:

Da du-te la ce mai apropiata biserica vorbeste cu preotu ce ti se intampla iel are un raspuns

| Felix a răspuns:

Mda stiu despre ce vorbsti. Inainte sa te pot ajuta poti sa-mi zici si mie. te uiti la filme de groaza sau vorbesti cu colegi sau cv de genu despre fantome?

| carmyx explică (pentru Felix):

Da ma uit la fenomene stranii