| anonim_4396 a întrebat:

A cumpărat mama zăpadă artificială pentru brad, dar nu știm cum se pune mai exact. Anul trecut am făcut numai zăpadă pe jos, și în câteva zile nu mai era în brad laughing). Nu știu, am auzit la cineva că se udă.dar cum? thinking Cei care știți, vă rog ajutați-ma puppy dog eyes ( fără răspunsuri tâmpite happy ) Mulțumesc anticipat! Fundăă :*

Răspuns Câştigător
| Cosmyn96 a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci zapada artificiala sa stea in brad, decat daca e la tub, ca un fel de spray, sau ceva de genu, nu stiu cum e treaba cu udatul.

| Kamiichu a răspuns (pentru Cosmyn96):

Multumesc, o sa caut big grin

2 răspunsuri:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Pai gasesti zapada artificiala spray.
Poti da si pe geamuri, oriunde.
Aia o sa stea si in brad...