| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si sunt certat cu dirigul meu care o murit acum merg in clasa a 6 recas oare daca in clasa a 5-a am avut 9 la purtare pe amandoua semestre pot cand o sa fiu adult sa ma fac politist sau puscas marin sau in armata va implor sa ma ajutati!

10 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Pentru a putea ocupa orice funcție în domeniul pază, securitate, poliție, forțe armate, trebuie să ai media 8 la purtare în toți anii de școală, iar după cum te exprimi și după cum știi să scrii, pe bune că ai toate șansele să devii polițist. Ai vocație laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce mişto prezinţi întrebarea: " Am 12 ani si sunt certat cu dirigul meu care o murit ". Bănuiesc că ai încercat să te antrenezi cu el pentru ce o să îţi ceară în armată. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEh nici chiar asa ma stia baiat destept nu era nevoielaughing da sti sa raspunzi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acuma, ţinând cont de faptul că faci parte dintr-o generaţie de la care nu aşteaptă nimeni prea multe, poţi să urmezi sfaturile pe care ţi le-au dat ăştia doi înainte. Dar dacă se va mai schimba ceva în ţara asta, îţi sugerez să alegi armata.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Te exprimi si scrii ca un militianwinking bravo ai sanse o gramadalaughing trebuie sa mai retii un singur lucru si ai sanse 100%:"Deschide politia!"laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DushulRece a răspuns:

Cand o sa fii adult, nu vei mai pune intrebari de genul asta, si iti va trece ideea de a te face PUSCAS MARIN hahahha

| Raynn a răspuns:

Da wrestler nu vrei sa te faci ca e la moda la varsta ta.

| anonim_4396 explică (pentru Raynn):

Pe saltele si pe trambulina dalaughing

| jacko a răspuns:

DA CU SIGURANTA O SA FII POLITIST LA CUM ai pus intrebarea, hehehehe...stai relax ca-n armata nu au astia treaba cu media ta