| sebitzu99 a întrebat:

Buna TPU Am creat o pagina de facebook cu Vine-uri si nu stiu cum sa salvez videoclipuri... Adica, daca vad un video amuzant pe YouTube si vreau sa il descarc si sa il pun pe pagina cum fac? Plzzzzz ajutor

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

De ce sa mai descarci vine-urile dupa youtube, cand poti adauga extensia asta : https://chrome.google.com/......eegenkdikp la Chrome. Cu ajutorul ei, poti descarca vine-urile direct dupa facebook. ( alte pagini ) si le poti posta pe pagina ta.
Bft! happy

2 răspunsuri:
| AlexandraCris a răspuns:

Pui link-ul. tongue

| abc123def456 a răspuns:

Http://www.clipconverter.cc/
Pui link-ul de pe youtube acolo si selectezi sa ti-l ia in MP4