| Wanker a întrebat:

am microfon la camera si nu merge. Doar skype si messenger merge, dar la lucrurile de pe net nu merge, cum ar fi : Omegle si Karaoke Party. Am dat si allow cand mi-a aparut dar tot nu merge. Camera si microfonul nu sunt defecte, Am pana si casti si pot pune ca microfon, dar nici cu acela nu merge. Ce pot sa fac. !

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai treaba cu casti pe microfon

Asculti pe casti normal pe internet cu YouTube muzica, Sau pe Winamp, VLC media player

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca obiectele din sus pentru casti

Poti sa te uiti si pe internet pe facebook pe youtube sau pe unde vrei tu Nu poti uita pe Omegle si pe Karaoke

| Capota a răspuns:

Salut, presupun ca Omegle si Karaoke Party sunt niste jocuri online, pai vezi ca daca dai click-dreapta pe joc iti apare o fereastra u Settings, bijuteresti si tu pe acolo si poate rezolviwinking

| Kampion a răspuns (pentru Capota):

Doar karaoke party este joc. Pe Omegle iti cauti iubita rolling on the floor

| Kampion a răspuns (pentru Capota):

Dai settings si vezi acolo la microfon daca este bifat. Daca nu bifeaza! Fundawinking