| CBogdannnnn a întrebat:

Buna,TpU! Am mult timp liber de irosit si m-am gandit sa nu-l mai pierd pe jocuri.M-am gandit sa fac o schimbare radicala si sa citesc o carte(sau mai multe).Acum intorcandu-ma la intrebare:Stie cineva un titlu(de carte) despre intelegerea oamenilor(Modul lor de a gandi,cum sa le domolesc durerile,cum sa imi dau seama care este omul bun si cel rau de langa mine,etc?).Orice idee este bine venita si scuzati-ma daca nu pot oferi mai multe detalii, dar nu cunosc suficient de multe cuvinte sa explic laughing. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Faci mult mai bine daca continui sa te joci decat sa citesti asa ceva sau vrei sa manipulezi pe cei din jurul tau? laughing))