| Helăăăăăuu a întrebat:

TPU! Am o minge pe plastic mai duzumflata, doar ca nu gasesc acul pentru mingi ca sa o umflu. M-am gandit sa o las intr-un loc cu mult soare, doar ca nu stiu cat timp. Deci, cat timp? P.S : Stiu ca e ridicol.

Răspuns Câştigător
| supersecreta a răspuns:

Si eu am o minge la fel si eu zic sa iti iei alta ca nu ai ce face cu ea. funda?

2 răspunsuri:
| i86e2 a răspuns:

E ridicol. Se va umfla putin, dar nu destul.

| panther2007 a răspuns:

Mingea respectiva nu se va umfla, si din contra se poate deteriora(ovaliza).Mai bine las-o asa cum e de cat s-o tii in soare