| MariaBeatrice a întrebat:

:*
Am o pagina de facebook si nu am deloc activitate am 388 de like-uri si nu este deloc activitate. Am facut pbb si degeaba. Ce pot face altceva pentru a avea activitate?
funda :*

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

Poi la inceput pana cresti trebuie sa gasesti multe posibilitati ca sa iti faci publicitatehappy ori ca, castigi concursuri si primesti, ori reciproca happy Daca vrei te ajut si eu cu publicitate reciprocahappy

| MariaBeatrice explică (pentru Pikaciuuu):

Uite link-ul paginii mele. da-mi si lik-ul paginii tale. Iti multumesc nespus de mult! :*:*:*

| Pikaciuuu a răspuns (pentru MariaBeatrice):

Asta` e linkul` meu http://www.facebook.com/FetePlictisite?ref=hl Al tau nu imi apare :)