| LigiMe99 a întrebat:

Am o problema - Cand vopseam ouale mi s-a patat bluza, care imi placea. Am spalat-o manual si am lasat-o 25 min. in Vanish, dar pata tot nu s-a sters. Puteti sa-mi spuneti va rog ce as putea face ca sa iasa? Va roooog!

Răspuns Câştigător
| Miley a răspuns:

Stiu ca iese cu sare de lamaie.

2 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna!
si eu mi-am patat bluza da a fost alba si am bagat-o in ace si a mers
daca nu este alba mai bag-o in Vanish eu de exemplu cand le bag in Vanish le las si 2 zile si dupa merge
daca nu merge nici asa nu ai ce sa faci...

| ali98na a răspuns:

Eu cred ca numai acetona sterge vopseaua de oua dar ar putea sa iti decoloreze bluza si sa o trice mai rau