| xOneTwoThree a întrebat:

M-am patat pe o bluza roz inchis [ nu stiu cu ce m-am patat, ceva 3 puncte mari albe si una neagra ] si nu iese, am spalat de 2 ori.
Cu Vanish iese?happy. Dau funda! Multumesc.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

S-ar putea.Incearca.

| AmeMiss a răspuns:

Cu Vanish am scos o pata de guma de mestecat cu vechime laughing deci cel mai probabil o sa iasa

| alealexuta a răspuns:

Iese draguto daca nu cum a zis si..nikitutza..bagi la inalbtor da dare cum sa nu iasa..Esti o scumpa. Funda? Bye.happy

| 니코 a răspuns:

Daca chiar nu iese cu Vanish atunci pune-l in inalbitor(clor)
alta solutie nu-i
sau poti sa arunci bluza la gunoi

| Misshaa a răspuns:

Cred ca da! Pui venish pe pata si dai bluza la spalat, sau o speli de mana. Sper sa nu fie patata cu clor >pete albe