| Ghostplayer a întrebat:

Am o problema cu jocul numit wartune! Apas pe el i aleg serverul, dupa ce se incarca se inteapa complet si nu mai mai merge deloc!? De ce oare dintr-o data pentru prima oara se intampla asa ceva? Ca am mai incercat de cateva ori si nu merge dar dontr-o data asa se intampla! Pentru un raspuns bunisor dau FUNDITAA!

Răspuns Câştigător
| Allison314 a răspuns:

Sa zicem ca tu joci de pe Google Chrome [browser]. Downloadeaza Mozzila Firefox [sau oricare alt browser] si intra pe site de pe el. Daca ai deja Mozilla, downloadeaza Google Chrome. happy bafta

3 răspunsuri:
| Allison314 a răspuns:

Incearca sa intri pe joc cu alt browser.

| Ghostplayer explică (pentru Allison314):

Cum ADIca? Explica si mie te rog

| Ghostplayer explică (pentru Allison314):

Îți multumesc mult

| Allison314 a răspuns (pentru Ghostplayer):

Sa zicem ca tu joci de pe Google Chrome [browser]. Downloadeaza Mozzila Firefox [sau oricare alt browser] si intra pe site de pe el. Daca ai deja Mozilla, downloadeaza Google Chrome. happy bafta