| Cristi151 a întrebat:

Am o problema la pc sau la net? Cand vreau sa uploadez un videoclip scurt, mic ca dimensiune imi zice sa astept 300 minute +. De ce? Pana nu au venit cei de la RDS sa bage fibra optica a mers totul bine, dar acum.Ce sa fac? Sa sun la RDS si ce sa le zic?

FUNDA.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Conteaza serverul de unde vezi acel video, isi poti testa viteza pe net, fibra optica e o viteza mult mai rapida

| Claudiu_Dănuţă_1992 a răspuns:

Pe ce site incerci sa faci upload? incearca un site romanesc!