| Lore26 a întrebat:

AM si eu o intrebare:ce cadou sa ii cumpar celei mai bune prietene(de Craciun). Ii plac bijuteriile dar i-am luat si de ziua ei.Nu am nici o idee.straight face Dau funda pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| TokioHotel a răspuns:

Poti sa'i dai o geanta.o zi la un salon de masaj, la un salon de infrumusetare.niste haine. funda

5 răspunsuri:
| Luissa123 a răspuns:

Sunt mai multe variante:
1.un ceas frumos(de mana bineinteles)
2.o geanta frumoasa de sezon
3. ceva simbolic (cu numele ei )

| elys09 a răspuns:

I-ai putea lua un ceas, bineinteles, daca ii place!

| anamaria_6986 a răspuns:

Buna! 1. daca nici una dintre ideile aceste nu iti plac, o poti intreba pe prietena tea ce si-ar dori si ai putea merge cu ea la cumparaturi sa-si cumpere cadoul.2.insa daca preferi sa fie surprinsa de cadou ii poti lua o bluza, o hainuta, sau sa ii faci cadau o fotografie cu voi doua... Sper ca te-am ajutat.big grin

| TeRoOrIsTull a răspuns:

Heii! iai putea lua un colier cu ceva pietre pe el sa straluceasca, un ceas, haine nu trebuie sa fie neaparat scump va aprecia atentia

| steeliistu a răspuns:

Sunt pe internet tot felul de cadouri in conserva...e o idee super zic eu.Cel putin eu am facut un asemenea cadou si a ramas surprinsa o fata sa vada ca inauntru este un tricoulaughing