| buburuzaucigasa a întrebat:

Sambata este ziua de nastere a celei mai bune prietene face 18 anisori si nu am nici ce mai vaga idee ce as putea sa ii iau cadou(NU ii plac jucariile de plusi)

5 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

O cutie pentru bijuteriibig grin

Un set pentru infrumusetare:X

Un parfum de calitate big grin...

| gigiro a răspuns:

Cel mai important este sa-i daruiesti 18 flori de primavara, nu cred ca sunt asa scumpe. Normal ar fi ca una sa fie alba. Cu cadoul e mai complicat, ai milte oferte, dar trebuie sa fie ceva simbolic si care sa-i ramana, ceva pe care sa poti scrie sau sa fie scris 18 ani. O cana de la fondul plastic, un album frumos, pe care poti sa-i scrii ceva dulce, un mic lucru care sa-i ramana.

| Helene a răspuns:

Daca iti permite bugetul cumpara`i o bratara de argint sau de aur.
Un tablou[poate]cu o poza frumoasa de a voastra
Cercei, lanturi[bijuterii]sau daca ii stii gusturile si bineinteles masurile ii poti cumpara o camasa mai lunga[culoarea preferata]cu o curea neagra, sau o bluza frumos tricotata

| soricica a răspuns:

O bratara de argint si daca poti grava pe ea numele ei, e super. Si ca amuzament ii poti lua si o suzeta sau o babetica, o caciulitza de bebe sau adidasi micuti micutibatting eyelashes
Bye:*

| daiana_9164 a răspuns:

Simplu eu am fost la un majorat de genul la persoana aceia nu-i placeau jucariile din plus si sti ce cadou iau facut prieteni ei cei mai buni? au luat niste cutide carton si ziare si au invelit in ziare dierite obiecte : ciocolata, sampanie, cosmetice, dintr-o cutiuta in alta ...adica in cutiuta cea mai mare sa aflau inca vreo 8-9 cuti si in cateo cutie de aia sa mai aflau cae 2-3 cuti a fost super faza dar sa umplut peste tot de ziare insa ei i-a placut la nebuniewinking