| vlad_7956 a întrebat:

Am un telefon alcatel vancouver si cand dau sa primesc fisiere se deconecteaza de la cel ce trimite si nu stiu carei problema... funda la primul raspuns care ma ajuta!

15 răspunsuri:
| andrei1121 a răspuns:

Scoate usb si baga iar sau scoate usb din telefon si baga iar si cine intr-un anumit mod telefonul ca asa imi face si mie la LG kp 500 il bag si aud ca se deconecteaza

| vlad_7956 explică (pentru andrei1121):

Nu deci nu folosesc nici un usb... folosesc bluetooth si se deconecteaza la cel ce trimite

| andrei1121 a răspuns (pentru vlad_7956):

A bluetooth inseamna ca ai memoria plina sau iti trimite pe memoria telefonului

| vlad_7956 explică (pentru andrei1121):

Am memoria aproape goala si am si card de 2 gb

| andrei1121 a răspuns (pentru vlad_7956):

Atunci incearca de pe alt pcwinking sigur o sa mearga asa fac eu cand aveam blutooht

| andrei1121 a răspuns (pentru vlad_7956):

Spunem ce windows ai?

| vlad_7956 explică (pentru andrei1121):

Eu vb de bluetooth de telefon ma nu de Pc (transmitere de fisiere intre telefoane)

| andrei1121 a răspuns (pentru vlad_7956):

A de telefon stiu problema o are un coleg deal meau ai bluetooth spart si de aia se deconecteaza incearca sa apesi pe el ca sa nu se mai deconecteze

| vlad_7956 explică (pentru andrei1121):

La mine sigur nu-i spart...l-am cumparat ieri

| andrei1121 a răspuns (pentru vlad_7956):

Atunci ultimul sfat ca nu stiu ce sa mai zic ia incearca sa trimiti pe un alt telefon de pe pc si de pe telefonul acela tie pe telefon sa-mi zici daca merge

| vlad_7956 explică (pentru andrei1121):

Ok...asteapta 5 minute

| andrei1121 a răspuns (pentru vlad_7956):

Ok

| andrei1121 a răspuns (pentru vlad_7956):

Merge

| vlad_7956 explică (pentru andrei1121):

Dami id ul tau te rog

| andrei1121 a răspuns (pentru vlad_7956):

Andreinicolae96@yahoo.com