| roxcsana20 a întrebat:

As dori sa stiu cum pot sa sterg un cont de pe ourworld? Dau funda celui care imi raspunde repede la intrebare. plzz ajtoooooooorrrrrr...

Răspuns Câştigător
| AndrikNebunik a răspuns:

Sal!

pai, mai intai cand intri pe cont, te uiti sus in dreapt aunde scrie free gems. dai pe el si o sa-ti apara o lista. in lista aia o sa scrie undeva maijos si supone code. dai acolo! dupa ce i-ti apare o chestie alba cu multe chestii... ma rog... o sa screie pe undeva mai jos mai mic delete acount. dai aclo si e simplu maideparte!

sper ca te-am ajutat! successs!

| LiliJB a răspuns (pentru AndrikNebunik):

Salut! Am aceias problema, si eu vreau sa-mi sterg contul la fel ca si rocsana20, dar nu gasesc nicaieri free gems.

3 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Pe unele site-uri nu se pot sterge conturi dar iesi de pe el si nu mai intra

| thisissolawl a răspuns:

E simplu, te duci la coupon code acolo unde scrie sus free gems sau get gems si te duci la coupon code si scrie acolo in dreapta sper ca te-am ajutat