| Crissuu a întrebat:

Buna TPU.
As dori si eu sa intreb daca stiti si voi cat mai multe jocuri cu animale de preferabil cu caini sau pisici. ADC sa ai grija de ele. Nu conteaza pe ce site dar as vrea sa fie gratuit.
Sau daca e pe pc va rog sa-mi dati si mie adresa de download cu unlimited.

3 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

FooPets dar nu mai e gratuit acum sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici un joc

| dea_8289 a răspuns:

Www. didi games. com iar acolo este un tabel mare in jos alb si arata cate o poza mica cu cine este jocul iar tu apesi pe dog si cat iar acolo tise va deschide o fereastra cu jocuri distractie placuta