| isabellla08 a întrebat:

Buna laughing TPU. As dori un nume de album de facebook, iar in album vor fi poze cu mine langa bradul de Craciun, bradul de craciun si multe altele... vreau idei dau funda pentru cea mai buna idee.

Răspuns Câştigător
| Sliix a răspuns:

Heei :* Ai putea sa-l intitulezi " Stuff of Christmas ".

7 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Ce spui de: Poze Craciun 2011, Craciun 2011, Cu Bradutuulaughing, Bradul De Craciun,...
Poate iti vine tie o idee mai buna de la cele mentionate mai sus (nu prea am idei acum).
Sper ca ti-am fost de folos, bafta big grin.

| Mikasa a răspuns:

Best Christmas Holiday

| isabellla08 explică:

Mai ai alte idei

| isabellla08 explică:

Pai ar merge stuff of Chriatmas dar in album vor fi poze din tot anotimpul iarna nu numai de Craciun.
Eu ma gandeam la Under the paper clouds,
Angels with dirty faces.
Ceva de genu' dar mai vreau idei.plz

| Sliix a răspuns (pentru isabellla08):

Atunci poti " Stuff of winter. " :*

| isabellla08 explică:

Alte idei. pozele vor fi din tot anotimpul iarna nu numai de Craciun!

| stefaneu12 a răspuns:

O zi de craciunhappy