| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa citesc niste povesti de groaza si as vrea sa intru pe Spectrul realitatii, numai ca eu sunt mai fricoasa cand vad poze si asta si + ca am mai auzit pe cineva spunand ca atunci cand a intrat pe site a aparut o fata si a spus ca daca mai intra odata il omoara. straight face Si asta m`a speriat si mai rau si as vrea sa stiu exact ce e pe acel site. big grin

Dau funda pentru cea mai buna explicatie!

7 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Incearca stephan king

| elavy23 a răspuns:

Sincer sa iti zic chestia asta cu fata care AMENINTA mi se pare o maaaaare prostie. eu am intrat pe site si nu apare nimic,,, dar cel mai bun sfat este ca daca iti este asa frica...nu intra si lasa la o parte povestile horror, fii o persona normala si nu mai pleca urechea la toate tampeniile

| anonim_4396 explică (pentru elavy23):

Pe mine ma sperie unele poze si filme de groaza. Asa cand aud o poveste, nu ma speri. big grin

| RoXxYkA a răspuns:

Si eu m-am uitat si nu a aparut nici o fata, femeie sau alte de-astea laughing e doar un site cu niste poze straight face nimic altceva

| GoToSleepAndWaitTheSurprise a răspuns:

Salut! Eu citeam mereu de pe Spectrul Realitatii si erau povesti de groaza uimitoare.Recunosc, erau si poze dar nu la olalta cu povestile (erau in alta categorie).Si faza aia cum a a aparut o fata si a spus ca il omoara este o minciuna.Eu am intrat zi de zi, timp de 4 luni si nu mi s-a intamplat asa ceva niciodata. happyDar, oricum, site-ul a fost sters de niste hackeri(asa am auzit). sad
Au creat un alt site care nu este foarte infricosator si daca vrei poti intra acolo. Sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru GoToSleepAndWaitTheSurprise):

Cum se numeste acel site? Poti sa-mi dai un link?

| Sirjohnatan a răspuns:

Spectrulrealitatii. Ro se redeschide după mulți ani de inactivitatehappy și nu forum cum au apărut că ciupercile după ploaie happy