| shamanka3000 a întrebat:

As vrea sa dau o petrecere gen pyjamaparty si nu prea mai am idei cum sa aranjes si ce muzica sa mai pun, ce snacksuri sa cumpar, ce film sa vedem. Cel mai bun raspun primeste funda!

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Miruuuuu a răspuns:

Heey!
Fa ca decorul sa fie primitor. Pune multe perne pe jos,pe canapea si paturele colorate.
Daca stii ce genuri de muzica le plac invitatilor,pune-o pe aceea,plus ce iti place tie.
Snacksuri- pai poti sa iei Pringles,ciocolata,inghetata,poti sa faci sucuri naturale de fructe sa fie usoare.
Filme -pai titanic love struck,singur acasa, de groaza, another cinderella story. Depinde de genul apreciat de voi.Pe site-uri se gasesc multe si aveti de unde alege!
>big grin

1 răspuns:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Pai intreaba-i pe prietenii tai.cei cu care faci pijama-party-ul` nu pe noi happy.Noi nu stim ce film vreti sa vedeti voi happy Decide-ti impreuna. si` vorbind de mancare. poti sa cumperi niste snack-uri sau seminte.si suc happy.Si pune orice muzica, ce asculta-ti voi.dar` muzica sa nu fie` prea tare ca sa putei comunica. si` faceti asa. ceva intre prietene`...ca fetele smug hai ca stiti voi smug. barfiti smug...
Hmm...eu ti-am spus niste idei asa cum m-am gandit eu.
Da` cu cine faci party-ul ca si asta conteazahee hee? Eu m-am gandit ca(virgula) cu niste preietene si de-aia ti-am spus ideeile astea big grin
Funda happy? Sa va distraaati :X!

Întrebări recente