| DanielOvO a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva: azi am vrut sa intru pe un vechi id de mess pentru a cauta ceva pe e-mail, ceva important, dar din pacate, nu mai stiam bine parola am incercat cu forgot password, am raspuns acolo al toate intrebarile si dupa ce am dat next a aparut un anunt : Id-ul dvs este dezactivat pentru ca am fost inactiv si acum e in perioada de reciclare, ce pot face sa-l recuperez am multe conturi si e-mailuri care-mi trebuiesc, sunt disperat va rog frumos ajutati-ma si promit o funda cat casa!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai poate, deoarece cei de la yahoo ti l-au dezactivat, adica este setat in baza lor de date ca dupa un anumit timp, ani de zile sa nu mai fie, sa se dezactiveze. adios id, ia-ti adio.

| andreirapid a răspuns:

Cerere la yahoo, neaparat helper@yahoo.com sau http://help. yahoo.com poate gasesti ceva pe aici(daca stii engleza)
Emailul tau din cauza ca nu a mai fost folosit, a fost pus in stand by, pentru ca ocupa spatiu degeaba, se poate activa!

| DanielOvO explică (pentru andreirapid):

Andrei cum pot sa-l reactvez fi mai explicit te rog, n-am facut niciodata d'astea

| andreirapid a răspuns (pentru DanielOvO):

Neata laughing.
Trimite-le un mesaj la helper@yahoo.com, roaga-i sa iti active contul, le spui ca ai nevoie un email, doua si sa iti de-a permisiunea macar o ora doua daca contul nu se mai poate reactiva(cea ce nu cred).
Ce spune Bogdan e gresit, niciodata nu se poate sterge dintr-o baza de date, atata tot ca numai apare, dar in istoric tot ramane(exista backupuri)

| R0co3 a răspuns:

Daca vrei sa folosesti hack cauta pe inexistent.com sau scrie pe google. Daca nu, nu-l mai poti recupera.
O zi frumoasa,
Pa-Pa