| zuzulyna a întrebat:

Cineva mi-a aflat parola de la id si mi-am schimbat-o si cand imi bag parola pe care o am acum imi scrie "Forgot password" si nu ma lasa. Ce sa fac sa intru din nou pe id meu pentru ca am multe persoane importante va rog mult.Pentru detaliii adresa mea de mail paulla_pau27...Va rog din suflet sa ma ajutati funda promit

7 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Daca persoana care ti-a aflat parola, nu ti-a schimbat intrebarile si raspunsurile puse de tine cand ti-ai creat id-ul, poti intra sa-ti recuperezi parola punand raspunsurile la cele 2 intrebari. Intri aici ( https://edit.yahoo.com/forgotroot ) si alegi "I have a problem with my password".

| lucy90 a răspuns:

Dai clik pe Forgot password si urmezi instructiunile

| zuzulyna explică:

La cine? Care nenea

| zuzulyna explică:

Pai da-mi id tau dau dau ia id meu si tio dau...paulla_pau27@yahoo.com

| Regina_Németh_1996 a răspuns:

Hey. păi stiii cand tiai facut idul atunci ai raspuns la niste intrebari big grin. păăi daca maii stii ce ai raspuns la intrebari atunci dai forgot password si te ajuta ei big grin happy