| DaRkAnGeL19 a întrebat:

BUNA TPU! As vrea sa ma distrez si eu sa dansez si alte chesti nu pot sa merg la disco pentru cas prea mic am doar 11 ani spuneti-mi si mie ceva sa fac sa ma distrez si eu!

10 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Cine e idiotul care ia pus mausul in mana dezacasatului astuia? Copile lasa distractia! Invata ca altfel te vei distra intr un salariu minim pe la 30 de ani.

| shadovv a răspuns:

Ok... o sa incerc sa nu folosesc cuvinte inadecvate. Sa incepem: modul de exprimare si asocierea distractiei cu discoteca (locul unde animalele rationale isi gasesc perechea si locul unde femeile isi gasesc prostul) clar sugereaza varsta ta. La 11 ani distractia vine din alte locuri. In primul rand vine din prieteni. Incearca sa gasesti prieteni adevarati ca fara nu ai cum sa te distrezi. Lasa discoteca pentru mai tarziu sau daca e cu putinta las o de tot. Exista lucruri mult mai bune, mult mai importante decat distractia. Ea e doar o parte din venitul inplinirii ca fiinta umana. Bafta. Imi cer iertare pentru insulte, am ajuns un nervos veteran al intrebarilor lipsite de rationament de pe TPU...

| Damasc a răspuns:

La 11 ani si ai tai nu te lasa la discoteca? Vai ce parinti rai.nu-mi vine a crede.rolling on the floor Ce pretentii ai tu.la 11 ani ma jucam pac pac cu betele pe afara impreuna cu prietenii.Am un sfat pentru tine care ai putea sa-l urmezi, ca sa te distrezi ( sa mergi la discoteca, in special) ar trebui sa mai astepti vreo 5 ani.Pana atunci iesi afara stai cu prietenii joaca fotbal/'scunsea', si cine te opreste sa nu dansezi...da-i drumu la muzica acasa si danseaza pe sistem

| Diiiaaa a răspuns:

Simplu

dai muzica la maxim acasa
si dansezitongue

| denismaria92 a răspuns:

Vezi-ti ba de treaba ta.

| SockyQ a răspuns:

Te așezi la birou, scoti cartea de romana, culegerea, cartea de gramatica, înveți sa te exprimi!

| DaRkAnGeL19 explică:

shadowhek cine esti tu sa vi sa dai ordine

| DaRkAnGeL19 explică:

shadowhek distractia nu are nici o legatura cu invatatura si dupa raspunsul tau nu stiu care este mai dezacasat si chiar mama mi-a dat mausul in mana!

| HeartBreaken a răspuns:

Fa o mica petrecere cu prietenii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi pune muzică pe pc, închide uşa de la camera ta dacă nu vrei să te vadă mama sau tata şi dansează. big grin