| Alex0ne a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca se poate cum pot baga memorie RAM in calulator fara sa merg la un specialist sau sa dau bani pe tot felul de chesti!

Răspuns Câştigător
| ITMania a răspuns:

Folosesti Aida si afli ce placa de baza ai, apoi cumperi memorie RAM compatibila cu placa de baza.
Montarea e simpla: pur si simplu infigi memoriile in slot si aia a fost.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti cumperi placuta de memorie compatibila si o pui in sloturile libere (daca mai ai)

| Alex0ne explică:

Pai da dar eu nu vreau sa dau bani!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alex0ne):

Si eu vreau un BMW, Playstation, Smart Tv etc gratis straight face