| DeliciOaSaTaa a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va intreb mi se restarteaza pc-ul defiecare data cand joc metin2 de ce mi se restarteaza dar nu numai l akest joc doar la jokurile care vin cu totu adica pe tot ecranul va rog ajutati-ma pls dau funda big grin

2 răspunsuri:
| GoddesWilma a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu...
inseamna ca windowsul tau nu este compatibil cu jocul
incearca sa faci urmatorii pasi si daca nu va merge nici asa nu stiu altceva
dai click dreapta pe metin -->properties-->compatibility---> selectezi run this program in compatibility mode for (si de acolo pui ce model de windows ai) --> apply--->ok ---> si play game happy
sper sa mearga pops:*
funda?big grin

| DaNnY_9255 a răspuns:

Dupa parearea mea este din cauza procesorului...Nu mai ai pasta la procesor din cauza asta creste temperatura peste limita maxima.