| ygfr a întrebat:

Var rog ceva dc mi se restarteaza calculatorul cand ma joc orice METIN2 n-am virusi antivirusu se numeste Kaspersky
unitatea nu are nimic totu e bine
(ajutati-ma va rog)! fundita!

Răspuns Câştigător
| igrec005 a răspuns:

Se restarteaza din cauza ca trebuie unitatea aspirata de prafwinking am patit si eu asa acum o saptamana, iar adupa ce mama l-a aspirat nu mai face asa, merge normal fara a se restarta

2 răspunsuri:
| IceCuBe_5755 a răspuns:

Re-instaleaza clientul Metin2

| djgigel a răspuns:

Incearca si dezactiveaza antivirusul si incearca sa te joci,, daca tot asa,,, incearca si pune antivirusul>>> eset not 32 smart sechiuriti