| Izaaaaq a întrebat:

As vrea si eu sa stiu din ce sunt facute Bratarile Prieteniei http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:29&biw=1280&bih=933 :x
Imi plac foarte mult :xAre si prietena meaa si vreau si eu sa`mi cumpar [Apropo si cat costa?]Funda!

4 răspunsuri:
| Izaaaaq explică:

Si cum le faceti? Le trictati?big grin
laughing

| NoNameX a răspuns:

Pai eu si prietenele mele facem bratari d`astea si noi folosim ata.Eu una mai folosesc si un fel de. lana, dar nu e chiar lana big grin.Se mai pot dace si din margelutehee hee
Sincer pretul nu-l stiu.cred ca in jur de thinking 8 ron
happy

| NoNameX a răspuns:

Nu.Se fac din noduri happy Cauta pe youtube.Sunt multe videoclipuri in care te invata cum sa le fac pas cu pas happy

| ada_4190 a răspuns:

Buna izaaaaq. si eu fac bratari tot din noduri dar la mine este f. ieftin doar 2 lei si daca mai ai nevoie baga id-ul anduta_floricica si mai vb