| xFaith a întrebat:

Din ce magazin din bucuresti as putea cumpara bratari identice cu acestea?

http://www.google.ro/......tp?/imgres 720&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=397&vpy=116&dur=245&hovh=194 &hovw=259&tx=170&ty=95&oei=HUdyTcHDCMPHswaH9qGIDg&page=2 &ndsp=20&ved=1t:429, r:1, s:20&biw=1280&bih=829

Răspuns Câştigător
| anonima13 a răspuns:

Din mallwinking am vazut asa ceva si in avon te poti duce in meli melo sau accesorizetongue

2 răspunsuri:
| Cappuccinooo a răspuns:

Am vazut una exact asa in catalogul de la Avon.Mi-am comandat si eu una bej.Cred ca se gasesc si la Accesorize, Meli-Melo sau la magazinele din piete unde se vand accesorii.

| Simona a răspuns:

Ce frumoase sunt!
:X

mai ales fundita aia legata.hee hee