| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Azi vroiam sa mergem la plaja.La mine sunt cam 27-28 de grade,credeti ca e vremea potrivita pentru plaja? Adica bate soarele, vreau sa ma bronzez si sa fac baaaieelove struck!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Henegar_Emil_Andrei_1998 a răspuns:

Dela 25 de grade in sus este foarte ok
sa te bronzezi frumos!

5 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

La ora asta te mai duci tu la plaja? Enjoy your cancer.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru GoguSteriade):

Pai la cat sa ma duc?laughing

| GoguSteriade a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Intre 7 si 11 dimineata e recomandat sa stai la plaja. Atunci prinzi si ultraviolete si soarele nu are intensitatea ucigatoare din timpul pranzului.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru GoguSteriade):

Vara trecuta am mers in fiecare saptamana la piscina intre orele :12:00-19:00 si nu am patit absolut nimic.Nu ma intereseaza pe mine de razele masii, atata timp cat ma distrez.