| Valenttina a întrebat:

Care este filmul care v-a impresionat cel mai tare, si de ce? Funda kiss

Răspuns Câştigător
| SteauaROsie a răspuns:

CONAN THE BARBARIEN!
cel mai tare film din punctul meu de vedere
m-a impresionat la maxim
imi venea sa iau televizorul in braterolling on the floor
pe bune
de ce?
imi placea foarte mult, conan.
se lupta cu toti fara frica
se bagaa in orice lupta

probabil asa e si caracterul meu, poate de aia m a atras asa tare

7 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Ink

| WR104 a răspuns:

Daca ti-am explica de ce ar trebui sa iti povestim intr-o oarecare masura filmul ca sa intelegi de ce si atunci poate nu vei dorii sa il vizionezi.

| xBya a răspuns:

Charlie St. Cloud, din punctul meu de vedere e un film exceptional despre un baiat care in urma unui accident a murit, dar doar pe jumatate, adica partea sufleteasca, odata cu fratele sau. Printr`o minune, fizic el era viu, dar in mintea sa putea vedea persoane care au murit, inclusiv pe fratele sau. M`a impresionat poveste in sine si puterea destinului de a da o noua sansa unui om practic mort, chiar daca este de domeniul fantasticului. happy

| NotToday a răspuns:

The Shawshank Redemption

| Gusky9 a răspuns:

Super8

| alexandracazan a răspuns:

Paranormal activity! E un film super! Atentie este horror! mie imi place foarte mult! M.a impresionat filmul deoarece e supper cand vezi ca se misca usi singure sau iau foc anumite obiecte fara sa le faci nimic si se aud sunete ciudatehee hee...mie imi place fff mult e super daca ai curaj uita.te
FUNDA? :*

| izabbel a răspuns:

A walk to remember happy. O poveste de dragoste superba.