| CupcakkeCaffe a întrebat:

Cateva idei de tinute pentru prima zi de scoala? Multumesc!happy

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| PattyC a răspuns:

Pai eu imi iau blugi(mai inchisi) mulati, o camasa alba si peste camasa o vestuta neagra si tenesi, accesori un ceas si cateva bratari si parul desfacut sau impletit cum vrei tu nu conteaza

| maya00sel8cookie a răspuns:

Eu ma imbrac in blugi, o bluza si tenesi

| Piersii a răspuns:

Pantaloni scurti sau fusta, camasa sau bluza/maiou alb(a) si sandale. Ps: afara e cald, si trebuie sa faci o impresie buna in prima zi ca sa nu te ia profesorii la ochiwinking

| allynna17allynna a răspuns (pentru Piersii):

Si cu pantaloni scurti si maiou sigur faci impresie buna.

| Piersii a răspuns (pentru allynna17allynna):

In loc sa comentezi la raspunsurile celor care doar au vrut sa ajute si sa raspunda, mai bine scrie ceva util, ca nu ti-a cerut nimeni parerea.

| allynna17allynna a răspuns (pentru Piersii):

Pai si ce ti se pare ca am scris gresit? Asta e destul de util. Cum poti sa spui ca faci impresie buna in prima zi daca te imbraci in maiou si pantaloni scurti. Serios acum, e discoteca? Nu a zis nimeni sa te imbraci pana in gat dar totusi...

| miky008 a răspuns (pentru Piersii):

Impresia buna in fusta?rolling on the floor)Serios? tu asa t duci?hee hee

| Piersii a răspuns (pentru miky008):

Da, fusta de blugi, atata timp cat nu ploua. Ai vreo problema?

| miky008 a răspuns (pentru Piersii):

Dmneeerolling on the floor)Mare ti.e gradina laughing))))) Cum Fta mea sa faci impresie buna in fusta la sckl? Daca tu asa te duci prbl ta din partea poti sa te duci si in chilotii da nu inteleg dc dai sfaturi daca nu stii?laughing)))

| Giuney a răspuns:

Pai in prima zi de scoala ti-as recomanda o tinuta maii decentatongue

| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns:

Pai ia-ti o camasa albastra deschis sau alb cu negru pe care o poti lega la talie si niste bluci inchisi mulatiwinking bratari. un par facut frumos si tenesi big grin si se pare o idee bunawinking

| allynna17allynna a răspuns (pentru XxKristinuKaThaMikXx):

Eu as lua balerini in loc de tenesi. Nu cred ca se potrivesc prea bine cu o camasa, parerea mea.

| XxKristinuKaThaMikXx a răspuns:

Tu ai parerea mea eu pe a mea si e oricum toamna si vin ploile du-te tu in balerini laughing

| allynna17allynna a răspuns (pentru XxKristinuKaThaMikXx):

Cred ca se poate imbraca si ea in functie de vreme in ziua respectiva. A intrebat doar in prima zi, nu toata toamna.

| BlueGray a răspuns:

Depinde si de gusturile tale ..eu de exemplu imi voi lua o camasa lunga cu un fel de vesta(verde), blugi si botine din dantela(verzi) =]
Tu poti incerca un tricou sau bluza ..blugi si adidasi ..sandale ..vezi ce se potriveste mai bine c: