| laurlaur_3303 a întrebat:

Buna TPU ce fac daca imi apare Errorr 5899 : Metadata file missing of damanged [-1]! cont intru in cs Plss spuneti-mi id meu este back_back0@yahoo.com pLSSS

4 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Salut, o sa iti scriu aici, ca poate mai are cineva problema asta. In felul asta ajutam mai multe persoane, ok?

Uite cum faci:

1. Download http://uploading.com/files/8bfba2e6/CounterStrikeOnline.exe/ si dezarhiveaza-l unde este hlds. exe sau cstrike. exe sau hl. exe.

2. click dreapta pe cstrike. exe > properties > compatibility si schimbi in winxp.

daca tot nu merge faci urmatoarele:

3. la Launching parameters scrii "-autoconfig -32bit -sw -noipx -d3d"

4. De fapt ai o problema video, stergi config.cfg si cand pornesti hl. exe ori cstrike. exe alegi openGL ori D3D

asta-i tot.

succes

| rich_9884 a răspuns (pentru alexgogo):

Alec dar unde este acesy Lunching plz raspunde repede

| alexgogo a răspuns:

Uite aici este inconjurat cu rosu. http://lh4.ggpht.com/......s/csds.PNG

| rich_9884 a răspuns:

Alex da unde este acest Lunching?