| Betty_9264 a întrebat:

Ce farse.pacaleli ati facut de 1 Aprile? Stiu ca este cam devreme dar vreau sa iasa totul bine si sa fie o farsa/pacaleala de neuitathappy. As vrea pentru colegi...si pentru parintilaughingMultumesc! Fundaa pentru cea mai tare farsa/pacalealalaughing

4 răspunsuri:
| Andreas23 a răspuns:

In clasa a doua am facut schimb de clase cu clasa a sasea, la scoala am pus pasta de dinti pe usi si fetele din clasa a saptea au venit in pijamale! Funda?

| Elvina a răspuns:

La scoala in fiecare an, clasa mea face schimb cu alta. Adica, la o ora a unui prof caruia ii putem face farsa, clasa mea se ducea intr-o alta clasa, iar cealalta clasa venea la noi. Pana se prind profii unde suntem noi si unde e cealalta clasa, trece timpul iar noi ne distram copios. Nu e cine stie ce, dar ideea mie imi place. Sper ca te-am ajutat. BAFTA!

Răspuns utilizator avertizat
| Bordinc_Razvytzu_1995 a răspuns:

Eu mi-am pus bicicleta pe jos mi-am pus putin Ketchup pe fata si am chemat un prieten de-al meu sa imi cheme parinti si ei cand m-au vazut cazut jos cu ketchup pe fata au tipat! Asta este o farsa adevarata