| ZamA a întrebat:

Buna
as vrea sa-mi spuneti cum sa fac o farsa de 1 aprilie pentru parinti vreau sa scriu o scrisoare de exmatriculare dar nu stiu ce sa scriu in acea scrisoarebig grin

7 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Nu`i speria in halul asta laughing

| Pho3nix a răspuns:

Poate te pocneste mama ta laughing.

| Alina_9354 a răspuns:

O sa fie o pacaleala care nu o sa fie prea frumoasa daca au probleme cu inima...nu crezi ca e prea mult? Eu zic sa alegi o pacaleala mai inocentawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga parinti,

Va voi anunta ca copilul vostru va fi exmatriculat de scoala/liceu. Va rugam sa veniti la directorul scolii pentru a avea o discutie,
la ora...:...
Multumim pentru intelegere!

( Vezi sa alegi unde esti, adica scoala/liceu.winking )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scrie ce ar scrie un director nervos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu am facut scrisoarea astept sa o dau parintilor am scris :
stimate domnule si doamna ***. va aduc la cunostintza ca eleva ****, eleva a clasei **** a chiulit la orele de **** din data de ****, acumuland un nr de ** de absente. conform legii 5/5589 aveti de plata o amenda in valoare de **** lei, pana la data de *****. va multumim pentru intelegere. mai scrii mai jos d-ul / d-na directoare al ***** si dedesubt semnatura si data laughing pui si thu la vrajeala semnatura pui data de azi o suma de bani mai mare laughing pui numele tau cls ta pui vreo 2-3 ore pe care le ai azi si un nr de absente in jur de vreo 45 asalaughing

| ionutzzz90 a răspuns:

Da si apropo, de aceasta farsa, am primit si eu un mail, de la dl director, cum ca am chiulit...Si bine ca acum stiu cine e.