| Ivonaa a întrebat:

Ce Filme-Anime stit si imi recomandatii, infara celora de la Naruto, Bleach, One Piece?
As vrea ceva de genul "The girl who leapt through time".

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună.
Tocmai am găsit un film cu vampiri, varianta anime. Trebuie să-ţi faci cont pentru a-l vedea, dar eu spun că merită. Oricum, pentru a-ţi face un cont, este gratis. =)
Filmul se numeşte '' Vampire Hunter D : Bloodlust ''. Sper să-ţi placă.
Uite aici îl găseşti : http://anime.kage.ro/anime/ova-filme/vampire-hunter-d-bloodlust-movie.php
Şi nu uita, îţi trebuie cont.

O zi bună.

| vladvlad23 a răspuns:

Nu am vazut the girl who leapt through time dar gen naruto, bleach, one piece, iti recomand fairy tail

| Bєshka a răspuns:

Nana
itazura na kiss
romeoxjuliet
Special A
Hanasaku Iroha
Vampire Knight Guilty
Black Rock Shooter
Ghost Hunt
Kaze No Stigma
Keion!
Katekyo Hitman Reborn
Kôkyô Shihen Eureka Sebun
Angel Beats!
Rosario + Vampire
Beelzebub
Cardcaptor Sakura
Kuroshitsuji
Code Geass
Paradise Kiss;
Full Metal Panic;
Vampire Knight;
Kimi Ni Todoke;
Toradora
Kioshyro to towa no sora
Kaichou wa maid sama

astea is de dragoste

| xXABELXx a răspuns:

Deltora Quest sau Dragon Ball orice serie pentru ca toate sunt super