| LaraMaya a întrebat:

happy ce inseamnă dacă visez un inel lunguiet de aur? persoana care mila dat in vis e un baiat cunoscut.
scuze pentru categorie dar nu am stiut unde sa o pun happy kiss

Răspuns Câştigător
| LorenaAnca a răspuns:

Daca visezi ca primesti un inel, lenea va pune stapanire pe tine. Insa daca visezi inele de aur sau platina mai inseamna si multa iubire din partea ta pentru altcineva. Funda?

1 răspuns:
| doinitsaandronic a răspuns:

legatura cu un om sau cu a comunitate, precum si credinta cu care va indepliniti responsabilitatile asumate. Daca in vis gasiti un inel, inseamna ca va indragostiti.