| Constantin4 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mi se mai inchida ochii atunci cand sar la cap( sa dau cu capul in minge)? Tot incerc sa scap de acesta,, frica,, dar nu reusesc, eu fiind un tip inalt, e cam jenant. Va rog ajutati-ma! Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| adaxbye a răspuns:

Paaai. Poti exersa acasa saau cand vrei sa dai, incrunta-te, dar incearca sa ii ti totusi deschizi. Poate merge.:d

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Buna,Constantin. @AdaCtarh are dreptate, poti exersa.Dar nu prea ai ce face, fiindca o faci din reflex.

| SEBARCELONA a răspuns:

Salut daca tot nu iti iese incearca sa stai alt post in teren sa te anexezi pe altceva pe pase sau sa stai in poarta cum vrei