| MyihaDoolcica a întrebat:

Ce seriale frumoase stiti adica ceva gen The vampire diaries, The secret circle...Cu povesti de dragoste intre doi adolescenti unu dintre ei cu putere supranaturala (vampir, vrajitoare, etc. )
Dau fundita.

2 răspunsuri:
| sergiu2525 a răspuns:

Doar Supernatural, cand se mai indragosteste Dean de vreun vampir, demon ceva laughing

| Supermaaaann a răspuns:

Nu stiu daca toate sunt asa, dar totusi sunt niste seriale care merita vazute. Uite: Pretty Little Stars, The Big Band Theory, Twilight si True Blood. Cam atat stiu. Te mai poti uita si la Dexter, House, Grey's Anatomy sau Playfull Kiss. Sper ca macar unul sa-ti placa. Paaaa.