| izurocker a întrebat:

Ce SERIALE imi puteti da cu ADOLESCENTI de genul lui "The Vampire Diaries" sau "The secret circle" dar sa fie implicata si o poveste de DRAGOSTE? Cu ceva supranatural?

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

1. Teen Wolf
2. Pretty Little Liars
3. True Blood
4. Gossip Girl
5.Angel
6. Blood Ties
7. Valemont
8. The Gates
9. Buffy The Vampire Slayer
10. Being Human
11. Moonlight
12. Ultraviolet
13. Kindred: The Embreced
14. Forever Knight
15. Grey's Anatomy
16. Prison Break
17. Supernatural
18. The Vampire Diaries
19. Terra Nova
20. The Secret Life Of The American Teenager
21. The Nine Lives Of Chloe King
22. The Lying Game
23. Revenge
24. One Tree Hill
25. 10 Things I Hate About You

9 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Pretty little liars(e f frum nu-l intrece pe tvd dar e misto rau adica mie mi-a fost mai usor sa astept ep de la tvd uitandu-ma la serialul astalove struckhappy

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! eu iti recomnad sa urmaresti "Preety little liars" sau "Supernatural" sau "ghost whisperer" toate aceste le poti urmari daca iti faci cont pe vplay sh acolo poti gasi si altele. Succes!

| Clauvdgg a răspuns:

True Blood
Pretty Little Liars
Gossip Girl
Supernatural

| 000Diddy000 a răspuns:

Twilight ti-l recomand si ar mai fi, tot cu vamppiri, varcolaci etc, chiar daca e mai vechi mie mi-a placut, Buffy, spaima vampirilor are 8 sezoane parca

| mimi2000mimi a răspuns:

Twilight. e cu vampiri si varcolaci, da mai e si o poveste de dragoste faina cu adolescenti. ti-l recomand! funda?

| LauncherS a răspuns:

Pai poate te uiti la Twillight sau Cazut din Cer care are 3 partiwinking

| Sampon a răspuns:

Incearca sa urmaresti Teen Wolf sau Supernatural. Pretty Little Liars e iarasi foarte interesamnt si captivant.

| bamm a răspuns:

The Twilight Saga
True Blood
Pretty Little Liars
Teen Wolf
Supernatural
Gossip Girl
Buffy The Vampire Slayer
The nine Lives of Chloe King
Heroes
SmallVille
Vizionare placuta!

| Bombon_Roz_1991 a răspuns:

Pretty little liars. E foarte foarte tare!