| UnCopilÎnMiniatură a întrebat:

happy

Ceva legat de OurWorld love struck. Codurile de gems mai sunt doar o dată pe lună, nu? sad De cee? crying Şi ce moduri mai sunt pentru gems? sad... Înafară de coduri şi invitaţile prietenilor.

Mersi! kiss love struck

Răspuns Câştigător
| sorin579 a răspuns:

Eu stiu de ce sunt doar o data pe luna, s-au ieftinit cu 15% lucrurile cu gems si de aceea au bagat coduri lunaresa nu aiba lumea gems.ca sa mai iei gems trebuie sa dai bani.Ai putea sa(daca ai bani reali):cu credit de telefon,sa te upgradezi, sa concurezi la unele concursuri, sa descarci unele chestii de pe internet(asta e gratis)etc.

Sper ca te-am ajutat. Ciao.

6 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Deja au reaparut codurile saptamanale de gems happy si-au dat astia seama ca au facut o prostie

| RuXy12 a răspuns:

Eu nu mai stiu sad
incearca sa cauti pe google ceva de genul: how to win gems on OurWorld?
mai era codul: criptobiologistwinking
nu mai stiu daca pentru bani sau gems big grin
fundita?:Xbig grin

| Merigirl a răspuns:

Am ceva de adaugat la ce a spus bugmafia.Am intrat pe ourgemcodes si tat asa este. Ourgemcodes este ce mai renumit site despre ourworld.Last Cookie l-a facut.

| UnCopilÎnMiniatură explică:

Da, şi eu intru tot acolo happy.

Codurile sunt aceleaşi sad, înafară de cel cu facebook şi coin code. sad

Tot lunare îmi aparr. crying

| edykmb a răspuns:

Ruxy12...criptobiologist e pentru flow...nu pentru gems