| WoKy a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine?
Am nevoie de niste exemple de muzica buna de petrecere(pentru banchet). Nu vreau manele/populara. Ceva mai haotic asa.
Si daca ma mai puteti ajuta cu niste modele de invitatii. Ca nu gasesc si nu am nici o idee.
Multumesc.
P.S-Fara mistouri sau vrajeli!

3 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Banchet fara manele sau populara? Pff asa a fost la balul bobocilor de acum 2 luni si dupa 3 ore plecasera aproape toti ca erau doar porcarii de house, disco, dnb etc.
Foarte plictisitoare e o petrecere fara ceva care sa te faca sa dansezi sau sa chiui de-ti sar plamanii.

| tunary a răspuns:

Valeuuuuu,banchetu nu merge fara manele si populara.Ai putea sa pui HOUSE dar lumea se plictisete dupa un timp. Poti folosi Dubstep si DNB pentru ca in generatia tanara de astazi merge. Oricum gandeste-te ca sunt si profi si ei nu vor fi bucurosi daca nu veti avea si populara/manele.Invitatiile se fac simple, nu facute extravagant

| WoKy explică (pentru tunary):

Pe mine nu ma intereseaza de profi tongue. Profii daca nu le placa pot sa plece acasa.
Eu vreau sa fie muzica "calumea" plus ca in clasa nu suporta nimeni manelele. Scuze frate