| Podeanu_Violeta_1990 a întrebat:

cine stie unde pot sa gasesc carti pentru dresat caini? am un ciobanesc german si vreau sa-l dresez. sunt din teleorman. stiti unde pot sa gasesc sau sa comand? dau FUNDA! :*

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Tasteaza pe google,, dresajul ciobanescului german,, si vei afla multe lucruri utile.Bafta!

| AlexCristiAlXx a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti cumperi tu una sa o ai sa poti citi cand vrei daca vrei scrie pe google carti de dresaj.
Cartea asta e una foarte buna daca vrei poti sa cauti si tu.
http://www.dresajcanin.info/nou/